Usługi pogrzebowe oraz kamieniarskie koło Krakowa i Czernichowa

Dom pogrzebowy i zakład kamieniarski w Morawicy


Frankowscy to całodobowy zakład pogrzebowy w Morawicy, który funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Od momentu powstania naszego domu pogrzebowego staramy się, aby klienci otrzymali profesjonalną, życzliwą pomoc w organizacji pochówku zmarłego.

W 2002 roku poszliśmy o krok dalej i postanowiliśmy otworzyć w Mnikowie zakład kamieniarski. Świadczone przez nas usługi kamieniarskie związane są głównie z produkcją nagrobków oraz innymi wyrobami z kamienia.

Szeroki zakres usług

Zdobyte przez lata doświadczenie procentuje z każdym kolejnym zleceniem – czy to na usługi pogrzebowe czy też wyroby kamieniarskie. To dla Państwa staramy się, aby wszystkie wykonywane zlecenia cechowała przede wszystkim wysoka jakość. Dbamy zarówno o profesjonalne wykonanie schodów kamiennych, jak i o organizację pogrzebów. Nie robimy żadnych wyjątków, Klient i jego potrzeby są najważniejsze.
W pracy zakładu pogrzebowego i podczas świadczenia usług z zakresu kamieniarstwa przyświeca nam szereg zasad. Usługi świadczymy rzetelnie, terminowo, a także z życzliwym podejściem do Klienta. Sprawia to, że Ci do nas wracają, widząc w nas firmę godną zaufania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Znajdziecie w niej zakres wyrobów z kamienia, których podejmie się nasz kamieniarz (wykonamy na przykład kuchenne blaty kamienne i grobowce), a także zakres świadczonych usług pogrzebowych (na życzenie Klientów zajmujemy się kremacją zwłok i przechowywaniem zwłok do pogrzebu).

Ceny usług

Zarówno za świadczenie usług pogrzebowych, jak i usług kamieniarskich, oferujemy solidną pracę w przystępnej cenie – wysokość należnej kwoty ustalamy z każdym Klientem indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia. Inna będzie cena za renowację nagrobków, a inna za kremację zwłok. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zasięg działalności

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pogrzebowych i usług kamieniarskich Klientów z Mnikowa, Morawicy oraz innych rejonów powiatu krakowskiego. Dokładne adresy naszych zakładów oraz dane kontaktowe mogą Państwo odnaleźć w zakładce Kontakt.

pogrzeby-3

Zakład pogrzebowy

Zapewniamy sprawną organizację pogrzebów, a także wsparcie rodzinie i bliskim zmarłego. Oferujemy szeroki wybór trumien, urn oraz wiązanek pogrzebowych.
Więcej informacji
pogrzeby-14

Zakład kamieniarski

Wykonujemy nagrobki oraz grobowce, a także prace związane z renowacją nagrobków. Produkujemy też blaty kuchenne, parapety i schody kamienne.
Więcej informacji