Nagrobki i blaty z kamienia blisko Czernichowa – Kamieniarstwo

Usługi kamieniarskie w Mnikowie

Wszystkim osobom, które szukają firmy zajmującej się wyrobami z kamienia oferujemy kompleksowe usługi kamieniarskie. Od lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów kamieniarskich, a także pracami konserwacyjnymi i renowacjami (możecie nam Państwo zlecić między innymi wykonanie renowacji nagrobków). Oferujemy produkty o różnych przeznaczeniu. Produkujemy nie tylko grobowce, ale także na przykład kuchenne blaty kamienne, parapety kamienne i wiele innych. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi możemy proponować Państwu profesjonalne wyroby z kamienia najwyższej jakości.
blaty kamienne

Kamienie

Kiedy rozpoczęliśmy działalność naszego zakładu kamieniarskiego, wiedzieliśmy, że musimy postawić na jakość. Zastanawialiśmy się, jakie tworzywo będzie najlepsze do parapetów kamiennych czy też wyrobów kamieniarskich innego gatunku. Oferujemy bogaty wybór kamienia, między innymi: marmury, granity, trawertyny, gnejsy i piaskowce. W zakresie naszych wyrobów z kamienia zapewniamy różnorodność kolorów oraz wysoką trwałość stosowanych surowców. Do produkcji wyrobów kamieniarskich używamy wyłącznie wysokogatunkowych kamieni pochodzących od sprawdzonych dostawców polskich i zagranicznych.

kamieniarstwo

Nagrobki

Produkcja grobowców oraz nagrobków granitowych (zarówno modeli pojedynczych, jak i podwójnych) to specjalność naszego zakładu kamieniarskiego. Możecie Państwo liczyć na naszą fachową opiekę – postaramy się, abyście wybrali odpowiedni nagrobek, a sami zapewnimy transport i jego montaż. Dla osób, które nie mają pomysłu na wyroby z kamienia, mamy przygotowane 70 gotowych wzorów różniących się kształtem, wymiarem i sposobem wykończenia.
Zachęcamy do obejrzenia wystawy naszych wyrobów z kamienia:
✓  Morawica 263 (przy zakładzie pogrzebowym)
✓  Mników 248 (przy drodze Kryspinów-Czułów)
Dodatkowo oferujemy:
❧  demontaż nagrobków związany z pochówkiem
❧  renowację nagrobków
❧  usługi z zakresu liternictwa nagrobnego
      (dopisanie, odnowienie liter)
❧  fotografie nagrobne
Inne wyroby kamieniarskie:
❧  kuchenne blaty kamienne
❧  parapety kamienne (zewnętrzne i wewnętrzne)
❧  schody kamienne
❧  elementy małej architektury ogrodowej